Masz problem ze swoim kotłem?
ZADZWOŃ do naszych serwisantów
serwis urządzeń grzewczych

Serwis urządzeń producentów:

GWARANCJA

na części producenta urządzeń

ZnajdźSERWISANTA

Wybierz producenta swojego urządzenia:

Referencje

"Korzystam z serwisu p. Henryka już wiele lat, mój piec dzięki temu działa jak zaczarowany, mój Saunierek już stary i archaiczny ale działa bardzo dobrze, jest bezawaryjny bo serwisowany, majster sprawdza corocznie i reguluje, mogę na p. Henryku polegać.Jest odpowiedzialny, terminowy, zdecydowany. Części zawsze ma ze sobą , jak zgłaszam że powinien sprawdzić przyjeżdza na czas. Polecam tego Pana."

Zbigniew Ł.

"Witam. Zamówiłem serwis do kotła Saunier Duval Isomax.Usługę wykonywał Pan Cholewa, praca zajeła trochę czasu, wykonana została super jestem zadowolony. ( poprzednio do naprawy pieca było dwóch autoryzowanych serwisantów nie udało im sie naprawić ) Części do kotła na miejscu bez czekania. Koszt naprawy rozsądny,części troszkę kosztują.Serwis Ok.profesjonalny jak na stronie PRO. Zbigniew B."

Zbigniew B

"Korzystałem z usług Pana Cholewy. Jestem zadowolony z wykonanej usługi. Naprawa została dokonana profesjonalnie i o umówionym czasie. Po dokonaniu naprawy zostałem poinformowany o tym co się zepsuło i co zostało wymienione. W przyszłości na pewno skorzystam z usług Pana Cholewy. Polecam"

Zadowolony Klient

"Od dłuższego czasu korzystam z usług firmy SERWIS PRO. Przygoda z tą firmą zaczeła się wraz zakupem kotła do naszego domu. Serwisanci są bardzo profesjonalni, a przy tym równie uprzejmi. Zawsze służą dobrą radą, a dzięki wykonywanym przez nich usługom nasz system ogrzewania jest niezawodny od wielu lat."

Barbara K.